Persian
English

شرکت طراحی و مهندسی

دایان صنعت سبز

مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای ماشین آلات

فراوری مواد معدنی
کاشی و سرامیک
آجر

منو

سرند جعبه ای

سرند جعبه ای
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید

سرند جعبه ای

شرکت دایان صنعت سبز بنا به استلزامات محیط زبست اقدام به ساخت و استفاده از سرندهای جعبه ای در خطوط سنگ شکنی نموده است. این سرند با توجه به بسته بودن محفظه دانه بندی هیچ گونه غباری متصاعد ننموده و به راحتی با اتصال به خط غبارگیری قابل غبارگیر خواهد بود. این سرند ها با توجه به ظرفیت و تعداد دانه بندی مورد نیاز در عرض های 1، 1.5 و 2 متر در طول 4 تا 6 متر ساخته می شوند.

این سرندها قابلیت جداسازی سنگ ها تا دانه بندی 2 تا 200 میلیمتر را دارا می باشد.

جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شرکت دایان صنعت تماس حاصل نمایید.

تعریف سرند

سرند به معنی جدا کننده و تفکیک کننده می‌باشد . از این دستگاه جهت دانه بندی مصالح طبیعی جهت تغذیه سنگ شکن های ثانویه و یا شکسته جهت تفکیک مصالح خروجی از سنگ شکن ها استفاده می‌گردد .

 به منظور استفاده بهینه از سطح مفید توری ، سرندها در طول ها , عرض ها و طبقات مختلف ساخته می شوند و قادرند دانه بندی مصالح را در ظرفیت های مختلف برحسب تن در ساعت انجام دهند .

 سیستم ارتعاش سرندها از یک یا دو محور لنگر و وزنه های قابل تنظیم نصب شده  بر روی بلبرینگ های بسیار قوی و عایق در برابر رطوبت و گرد و غبار ساخته شده است که ارتعاشات دایره ای شکل بدنه را به فنرهای مارپیچی مخصوص منتقل می نماید .

 بدنه اصلی سرند مجموعه ای از فولادهای مستحکم جوش شده است که بستر مناسب و محکمی را جهت نصب توری ها فراهم می آورد ؛ این بدنه بر روی شاسی فولادی و پایه های دوبل نصب بوده که شوت های خروج مصالح به آن متصل شده اند .

 جهت افزایش درصد تفکیک در دانه بندی مصالح ، سرند ها با شیب مناسب ساخته می شوند .

 نیروی محرکه سرندها الکتروموتور بوده که توسط گاردان به محور سرند متصل استاطلاعات
کاربرد :
وزن :
کالاهای مرتبط