Persian
English

شرکت طراحی و مهندسی

دایان صنعت سبز

مشاوره، طراحی، ساخت و اجرای ماشین آلات

فراوری مواد معدنی
کاشی و سرامیک
آجر

منو

فیلتر فن سانتریفیوژ غبارگیری

فیلتر فن سانتریفیوژ غبارگیری

غبارگیر:

فعالیت شرکت دایان صنعت در زمینه کاهش آلودگی در صنایع مختلف به 3 دسته تقسیم می گردد :

1 – بررسی ، مشاوره و طراحی برای  انتخاب نوع و سیستم غبارگیر

2 – طراحی و ساخت سیستم های جمع آوری غبار که شامل طراحی کانالها ، هود ها و شبکه های غبارگیری می باشد .

3 – طراحی و ساخت  دستگاه غبارگیر متناسب با نوع غبار و بر آورد ظرفیت غبارگیری

نحوه انتخاب  دستگاه غبارگیر تابعی از نوع غبار ، میزان غبار ، دانه بندی غبار و رطوبت غبار در  شرایط خاص محیطی و کاری می باشد .

اگر رطوبت غبار تا میزان 20 % و عاری از هر گونه گاز آلوده باشد و نیز غبارهای حاصل پس از جمع آوری جزء مواد تولیدی محسوب شوند در این صورت از غبارگیرهای خشک  استفاده می شود و اگر غبارهای حاصل دارای رطوبت بالای 20 %  و نیز حاوی گازهای آلاینده  باشند غبارگیر تر مناسبتراست  .

فن سانتریفیوژ

فن دستگاهی می باشد که با ایجاد فشار دینامیک عامل انتقال یک سیال از یک نقطه به نقطه دیگر می باشد که کاربردهای مختلف در واحد های صنعتی دارا می باشد .

شرکت دایان صنعت سبز بر اساس خواسته های مشتری و نیز شرایط لازم پروسه با استفاده از نرم افزار طراحی فن، سیستم مورد نیاز پروسه را طراحی و با توجه به شرایط طرح فن مورد نیاز را ساخته و تحویل مشتری می نماید . در نرم افزار طراحی فن این شرکت ، فن  کل فن های سانتریفیوژ از لحاظ سرعت ویژه که عددی بی بعد و تابعی از دبی و فشار می باشد به 6 دسته تقسیم و با انتخاب دبی و فشار کلیه پارامترهای مورد نیاز محاسبه و به صورت نقشه آماده در اختیار کارگاه ساخت قرار می دهد .

شرکت دایان صنعت سبز بر اساس درخواست فن های خاص با هد 500 – 20000 پاسکال و دبی– 500/000 1000متر مکعب در ساعت را طراحی و ساخت و تحویل می نماید . سیستم یاتاقانبندی فن ها که بصورت Back to Back  و بلبرینگ NU مناسب تا r.p.m 3000 و قابلیت روغنکاری با گریس و روغن می باشد.